Mini-konferencja dla Club 51 Echternach

W poniedziałkowy wieczór 24 stycznia 2011 roku, zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez członków Clubu 51 Echternach. Zainteresowani działalnością naszego stowarzyszenia, poprosili nas o wygłoszenie mini konferencji na temat sytuacji chorych dzieci w Polsce, możliwości niesienia im pomocy oraz działalności Lux Cordis.

Konferencja miała miejsce po uroczystej kolacji, na która zostali zaproszeni: Małgorzata Pawłowska – przewodnicząca, Elżbieta Woroszyło – skarbniczka oraz Marek Woroszyło – członek Lux Cordis.

Multimedialną prezentację w języku niemieckim poprowadziła Elżbieta Woroszyło.

Następnie Małgorzata Pawłowska odpowiadała na dodatkowe pytania zainteresowanych, wśród których wielu było bardzo poruszonych, gdyż nie zdawało sobie wcześniej sprawy z trudności jakie napotykają rodzice chorych dzieci w Polsce.

W podziękowaniu od Clubu 51, prowadzące konferencję otrzymały piękne bukiety kwiatów oraz zapewnienie o chęci wsparcia naszej działalności.
Gorąco dziękujemy Clubowi 51 Echternach za zaproszenie oraz czek w wysokości 2000,-€ przekazany w maju 2011 roku na realizację celów Lux Cordis!