Konkurs “Super serca w akcji” zakończony

Konkurs plastyczny “Super serca w akcji” dobiegł końca. Nagrody zostały już rozesłane do zwycięzców, pora więc na odrobinę wspomnień z warsztatów, które odbyły się 15 marca w Centrum Kulturalnym w Neudorf oraz prezentację nagrodzonych prac :).

Komisja konkursowa w składzie:

  • Małgorzata Kowalska – malarka, przewodnicząca
  • Lidia Markiewicz – malarka
  • Katarzyna Kot-Bach – rzeźbiarka
  • Alina Villar-Vargas – malarka
  • Małgorzata Jankowska – malarka
  • Małgorzata Skwara – fotograf

stanęła przed bardzo trudnym zadaniem wyboru 5 najlepszych prac spośród 51 zgłoszonych do konkursu. Pomysłowość artystów była ogromna, a prace wykonane zostały z wielką starannością.

Po długich naradach przyznano pięć równorzędnych, głównych nagród w formie bonów podarunkowych o wartości 50,-€ do wybranego sklepu wraz z upominkami książkowymi oraz 5 wyróżnień książkowych.

Laureatom GRATULUJEMY, a wszystkim uczestnikom konkursu i warsztatów gorąco dziękujemy!

Nasze gorące podziekowania kierujemy również do Polskiej Misji Katolickiej w Luksemburgu – Księży Henryka i Romana, Ambasady RP w Luksemburgu – Pana Ambasadora i Pani Konsul, polskich artystek i członkiń Komisji Konkursowej oraz licznych wolontariuszy za wsparcie naszej akcji.

Poniżej relacja fotograficzna z warsztatów, którą zawdzięczamy Małgosi Skwarze (MargoSkwara Photography) oraz uczennicy Marcie Pawłowskiej. DZIĘKUJEMY!

* Projekt jest współfinansowany w ramach funduszy polonijnych Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej *