Rozstrzygnięcie konkursu!

29 września 2015 roku w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Promocji w Łętowni, odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień uczestnikom konkursu plastycznego pt. “Portret lub moja wizja ulubionego lekarza, pielęgniarki”.

Konkurs zorganizowało Stowarzyszenie Lux Cordis asbl z okazji “Światowego Dnia Serca”. Patronat nad konkursem objął GOKSiP w Łętowni.

Dzieci nadesłały 103 przepiękne prace. Komisja Konkursowa w składzie:

  • Kornelia Makusek (Lux Cordis asbl – organizator)
  • Agnieszka Janiczak (GOKSiP – patron konkursu)
  • Katarzyna Dyrcz (nauczycielka)

stanęła wiec przed bardzo trudnym zadaniem wytypowania najładniejszych prac. W rezultacie przyznano więcej nagród i wyróżnień niż wstępnie przewidziano 🙂

Atmosfera podczas rozdania nagród była fantastyczna. Zaproszeni laureaci dopisali w niemal stuprocentowej frekwencji. Tym, których zabrakło wśród nas, nagrody zostaną doręczone pocztą.

Dziękujemy bardzo Członkiniom Komisji Konkursowej za organizację konkursu, imprezy wręczenia nagród i wybór laureatów oraz Karolinie Kucała za foto-reportaż z uroczystości.

Ogromne brawa i podziękowania kierujemy również do naszych małych wolontariuszy: Olgi, Wiktorii i Patryka, którzy spisali się wspaniale podczas imprezy wręczania nagród.

Do następnego razu ……