Konkurs “Moje Serce jest…”- laureaci i nagrody

14 października 2016 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu plastycznego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Lux Cordis asbl z okazji Światowego Dnia Serca.

W konkursie wzięło udział 140 uczestników, co po raz kolejny pokazało nam, że organizowane przez nas wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy Wam za to bardzo.

Komisja konkursowa w składzie:

Kornelia Makusek: Stowarzyszenie Lux Cordis – organizator konkursu,
Agnieszka Janiczak: GOKSIP w Łętowni – patron konkursu,
Katarzyna Dyrcz: nauczyciel ZS w Łętowni – patron artystyczny konkursu,

miała niezwykle trudne zadanie, ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo.

Laureaci często w towarzystwie całych rodzin zaszczycili nas swoją obecnością na rozdaniu nagród. Choć początkowo organizator przewidział ich po 3 w każdej kategorii wiekowej, podobnie jak w zeszłym roku nagród było o wiele więcej.

Dziękujemy przed wszystkim dzieciom, bo to ich praca i zaangażowanie są dla nas najważniejsze. Daje nam to siłę i ogromną motywację do działania.

Nasze młode wolontariuszki Wiktoria i Olga jak zawsze pomagały nam przygotować uroczystość oraz powitać przybywających gości słodkim poczęstunkiem. Bardzo im za to dziękujemy.

Aby ten cudowny wieczór nie pozostał tylko w naszej pamięci :
Dziękujemy bardzo również panu Dominikowi Nosidlakowi ze studia “Fotografia Dominik Nosidlak”, który tego dnia poświęcił swój czas byśmy mogli podzielić się z Wami wszystkimi wrażeniami z uroczystości. Liczymy że za rok również nas nie zawiedziecie.

Do zobaczenia!